KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12167157
nr 1216 7157
Tusch
signerad. -48, Modell. Motivet: 23x17
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:17:41
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
6
350 kr